Kā pasūtīt

Pasūtīšana tiešsaistē ir viegla un pat jautra, jo pie mums atradīsiet riepas par saprātīgām cenām. Saņemsiet augstas kvalitātes produktus, neiztērējot daudz naudas.

  1. Izvēlieties vēlamo produktu
  2. Ielieciet tos iepirkumu grozā
  3. Turpiniet uz apmaksu
  4. Veiciet maksājumu, izmantojot: Visa, Visa Debit, Visa Electron, MasterCard un Debit MasterCard kartes, bankas pārskaitījumu vai Paypal.

Apmaksas veidi

Tiešsaistes maksājumus var veikt ar Visa, Visa Debit, Visa Electron, MasterCard un Debit MasterCard maksājumu kartēm. Kartes maksājumus var veikt tiešsaistē droši, izmantojot SSL-drošināto maksājuma veidlapu. Mūsu uzņēmumam nav piekļuves kartes īpašnieka datiem, un kartes informācija netiek saglabāta mūsu sistēmās. Mūsu tiešsaistes veikals izmanto starptautiskos Verified by Visa un MasterCard SecureCode autentifikācijas pakalpojumus, kas pārbauda kartes īpašnieka identitāti. Papildu informācija: https://www.paytrail.com/en

Paypal nodrošina apmaksas pakalpojumus. Tādēļ, lai apmaksātu pirkumu, Jūs automātiski tiksiet novirzīts uz PayPal mājaslapu. Pēc apmaksas veikšanas sistēma jūs automātiski pārvirzīs uz motociklu-riepas.com mājaslapu.

Ar pārskaitījumu (veicot priekšapmaksu). Pārskaitiet summu uz mūsu kontu. Konta numuru uz kuru veicams pārskaitījums, atradīsiet saņemtajā pasūtījuma apstiprinājumā. Kad saņemsim maksājumu, mēs nosūtīsim jums riepas.

Preču piegādes izmaksas / piegādes laiks

Mūsu piegādes laiks Latvijā ir vidēji 3-4 dienas. 19,95€/1-3 moto riepas. Motociklu riepas atrodas mūsu Vācijas noliktavā. Piegāde: DPD vai GLS.

Atteikuma tiesības

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā 14 dienu atgriešanas politiku visiem produktiem.

Lai mēs varētu efektīvi apstrādāt Jūsu atgriešanu, lūdzu, sniedziet mums šādu informāciju:

  • Jūsu vārds, adrese un tālruņa numurs
  • Jūsu pasūtījuma apstiprinājuma kopija

Lūdzu, pārliecinieties, ka sazināties ar mums pirms atgriešanas procesa uzsākšanas, lai nodrošinātu gludu procesu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi ar atgriešanu saistītie izdevumi ir klienta atbildība, izņemot gadījumus, kad atgriešana ir mūsu kļūdas dēļ.

Privātuma politika

Digitālie drošības sertifikāti (Rapid SSL sertifikāti) tiek izmantoti, lai aizsargātu informāciju no pārtveršanas, kropļojumiem un viltojumiem, strādājot Internetā. SSL sertifikāti kļuvuši par standartu e-komercijā un slepenas informācijas sniegšanas nepieciešamības gadījumā (paroles, kredītkaršu numuri u.tml.).

————–

Visās pie mums norādītajās cenās ir iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN)

Mēs piedāvājam tikai un vienīgi jaunas riepas no ražotnes. Vecos noliktavu pārpalikumus mēs netirgojam.

Motociklu riepas atrodas mūsu Vācijas noliktavā.

https://beartyres.com – Iegādājies riepas pēc automašīnas internetā par zemām cenām

Kontakti

Uzņēmums: Riekkoniemi
Kontaktadrese: Ylojärventie 356, 39 310 Viljakkala
E-mail: info@mprenkaat.fi
Telefons: +358447770506 (arī Whatsapp)
Reģistrācijas nr: FI23965729
Privacy policy
Manage cookie settings

Share