Kā pasūtīt

Apmaksas veidi

Visa, Visa Debit, Visa Electron, MasterCard un Debit MasterCard cards, Ar pārskaitījumu, Paypal.

Maksājumu kartēm. Visu datu apmaiņa starp jūsu datoru un FDL serveri tiek aizsargāta, izmantojot SSL (Secure Sockets Layer) protokolu. Šis protokols nodrošina informācijas šifrēšanu ar 128 bitu šifrēšanas atslēgu, kas ir vispārpieņemts un drošs standarts informācijas aizsardzībai. Informācija par Jūsu maksājumu karti nonāk tikai FDL, un tai nevar piekļūt ne interneta veikala darbinieki, ne citas neautorizētas personas.

Ar pārskaitījumu (veicot priekšapmaksu). Jūs pārskaitiet summu uz mūsu kontu. Konta numuru uz kuru veicams pārskaitījums, atradīsiet uz saņemtā pasūtījuma apstiprinājuma. Pēc maksājuma saņemšanas mēs nosūtīsim jums riepas.

Paypal nodrošina apmaksas servisu. Tādēļ, lai apmaksātu pirkumu, Jūs automātiski nonāksiet PayPal mājas lapā. Pēc preces apmaksāšanas sistēma Jūs automātiski savienos ar motociklu-riepas.com mājas lapu.

Preču piegādes izmaksas / piegādes laiks

Mūsu piegādes laiks uz Latviju ir vidēji 3-4 dienas. 19,95€/1-3 moto riepas. Motociklu riepas atrodas mūsu Vācijas noliktavā. Piegāde: DPD vai GLS.

Atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma (pirkuma) 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci pārdevējam. Atteikumu var pieprasīt tikai tad, ja Jūs varat uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts). Atgriezot produktu tam jābūt atbilstošā.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”, un motociklu-riepas.com patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu, lai vienotos par preces atgriešanu.

Privātuma politika

Digitālie drošības sertifikāti (Rapid SSL sertifikāti) tiek izmantoti, lai aizsargātu informāciju no pārtveršanas, kropļojumiem un viltojumiem, strādājot Internetā. SSL sertifikāti kļuvuši par standartu elektroniskajā komercijā un slepenas informācijas pārraides nepieciešamības gadījumā (paroles, kredītkaršu numuri u.tml.).

————–

Visās pie mums norādītajās cenās ir iekļauts pievienotās vērtības nodoklis.

Mēs piedāvājam tikai un vienīgi jaunas riepas no razotnes. Vecos noliktavu pārpalikumus mēs netirgojam.

Motociklu riepas atrodas mūsu Vācijas noliktavā.

https://beartyres.com – Riepas pēc auto internetā par zemām cenām

Kontakti

Company: Riekkoniemi
Contact Address: Ylojärventie 356, 39 310 Viljakkala
E-mail: info a mprenkaat.fi
Telefons: +358447770506
Reģistrācijas nr: FI23965729

riepas
Share