Kontakti

Uzņēmums: Riekkoniemi / motociklu-riepas.com
Kontaktadrese: Ylojärventie 356, 39 310 Viljakkala Finland
E-pasts: info a mprenkaat.fi
Telefona numurs: +358447770506 (arī Whatsapp)
Reģistrācijas nr: FI23965729
Chat / Support (Šeit nav čatbotu, tikai īsti cilvēki, esam tiešsaistē, kad vien varam)

Mēs piedāvājam tikai jaunas riepas, kas nav vecākas par 24 mēnešiem. Visās mūsu norādītajās cenās ir iekļauts PVN. Mūsu noliktava atrodas Vācijā.

https://beartyres.com – Iegādājies riepas pēc automašīnas internetā par zemām cenām.

Riekkoniemi Oy – uzņēmums

Mūsu uzņēmums, Riekkoniemi Oy, jau darbojas kopš 2011. gada. Mēs esam specializējušies motociklu riepās un piedāvājam uzticamus pakalpojumus tiešsaistē. Mūsu noliktava atrodas Vācijā, kas nodrošina ātru un efektīvu piegādi visā Eiropā.

Riekkoniemi Oy vada aizrautīgi brāļi, kam ir kopīga kaislība pret motocikliem un augstas kvalitātes riepām. Mēs cenšamies piedāvāt mūsu klientiem labāko iespējamo servisu un plašu riepu izvēli dažādiem vajadzības un braukšanas stiliem.

Mūsu izdevīgās cenas un plašais produktu klāsts ir mūsu priekšrocības. Mēs cenšamies uzturēt mūsu cenas konkurētspējīgas, lai nodrošinātu pašu labāko mūsu klientiem. Mēs jums vēlamies padarīt riepu iegādi vienkāršu un bezrūpīgu.

Šeit atstājām savu Facebook lapu. Mūsu lapā atradīsi papildinformāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Seko mums, lai būtu informēts par jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem. Ja jums radušies kādi jautājumi vai vienkārši vēlaties atstāt atsauksmi, droši dalieties ar to mūsu Facebook lapā vai nosūtiet mums ziņu. Laipni lūgti mūsu kopienā!

Motociklu tūres pa Eiropu

Mēs piedāvājam motociklu riepas no zīmoliem: Avon, Bridgestone, Continental, Dunlop, Heidenau, Metzeler, Michelin, Mitas, Maxxis, Pirelli, Shinko, Sava, Vee Rubber. Atrodiet sev īstās riepas, vadoties pēc riepas izmēriem.

Share