Posted on

Bridgestone Exedra max E-Max – Motociklu riepas

Bridgestone Exedra max E-Max - Motociklu riepas

Bridgestone Exedra max E-Max – Motociklu riepas

Bridgestone jaunās Exedra Max motociklu riepas!

  • Jaunajām Exedra Max sērijas motociklu riepām piemīt visas labākās iepriekšējās sērijas Exedra īpašības, kā arī uzlabotas tās riepu īpašības, kas svarīgas dodoties ilgākos braucienos. Exedra Max riepu saķeres, vadāmības un izturības rādītāji optimizēti, lai šīs Bridgestone riepas kļūtu par labākajām riepām priekš kruīza motocikliem.
  • Apgrieztais V-veida gropes dizains (a) palīdz samazināt nodilumu, vienlaikus palielinot vadāmību un saķeri jebkuros apstākļos. (b) protektoru pozīcijas ir paredzētas, lai uzlabotu stabilitāti taisnvirziena kustībā un stingrības iespaidu. Uz priekšējā riteņa, centrālā rieva (c) uzlabo saķeri ar slapju ceļu un vadāmības sajūtu. Aizmugurējai riepai piedāvā lameles (d) ar samazinātām rievām un plašu kontaktu laukumu, lai palielinātu saķeri.
  • Lineārā stabilitāte ir īpaši nozīmīga tālos pārbraucienos, lai mazinātu nogurumu un uzlabotu braukšanas ērtumu. Bridgestone Exedra Max aizmugures riepa ir ar īpaši lielu līknes formu, lai dotu šo stabilitāti un komfortu taisnvirziena kustībā. Ar savu 5 slāņu savienojuma maksimālu vilcējspēku jebkurā leņķī, Exedra Maks arī nodrošina lielisku saķeri, stabilitāti gan taisnvirziena kustībā, gan pagriezienos.

Sīkāka informācija: Michelin Pilot Road 4 – http://www.michelin.com

Share