Posted on

Dunlop Qualifier Core – Labākā cena!

Dunlop Qualifier Core - Labākā cena!

Dunlop Qualifier Core piedāvā hiperporta riepām būtisku būtību – lielisku saķeri, dinamisku vadību un lielisku atgriezenisko saiti. Modernā tehnoloģija un inovatīvi ražošanas veidi ļauj izbaudīt veiktspējas līmeni, kas agrāk bija rezervēti augstas klases riepām par izcilu vērtību.

Vispārīgi jauns savienojums un raksta dizains darbojas kopā, lai nodrošinātu drošu sniegumu slapjā laikā. Siltuma vadības tehnoloģija (HCT) apvieno izturīgu savienojumu ar siltuma ģenerējošu un veiktspēju uzlabojošu pamatslāni, lai nodrošinātu maksimālu izturību un palielinātu saķeri.

Priekšējā riepas sadaļa ir optimizēta, izmantojot Dunlop Dinamisko priekšējo formulu (DFF) dizaina pieeju. Tas nodrošina ideālu līdzsvaru starp stūrēšanu, stabilitāti un atgriezenisko saiti.

Visas mūsu radiālās ielas riepas tiek projektētas, izmantojot datorpalīdzītu dizaina (CAD) tehnoloģiju un galīgo elementu analīzi (FEA), kā arī JointLess Belt (JLB) konstrukciju (gan priekšējām, gan aizmugurējām). JLB konstrukcija izslēdz jostas pārklāšanos, kas nodrošina gludāku vadību un stabilāku kontakta plakni ar ceļu.

Dunlop Qualifier Core

120/60ZR17
120/70ZR17

160/60ZR17
180/55ZR17
190/50ZR17
190/55ZR17
200/50ZR17

Share