Posted on

Pirelli Night Dragon – Custom riepu

Pirelli Night Dragon - Custom riepu

Pirelli Night Dragon ir īpaši izstrādāts “custom”, “cruiser” un “touring” motocikliem, nodrošinot augstu sniegumu un uzlabotu saķeri, kas nepieciešama agresīvākai braukšanai. Šī riepa ir izveidota, lai apmierinātu prasīgāko motociklistu vajadzības, piedāvājot lielisku saķeri un nodilumizturību, kas ir būtiski ilgstošos un intensīvos braucienos.

Pirelli Night Dragon izceļas ar savu spēju nodrošināt izcilu saķeri pat augstākās slodzes apstākļos, pateicoties tās optimizētajam protektora dizainam un inovatīvajam gumijas maisījumam. Šī riepa ir veidota, lai garantētu maksimālu kontaktu ar ceļa virsmu, uzlabojot gan paātrinājumu, gan bremzēšanu, kas ir īpaši svarīgi “custom” un “cruiser” motocikliem.

Ar Pirelli Night Dragon, motociklisti var izbaudīt palielinātu drošību un kontroli, kas nepieciešama, lai pilnībā izbaudītu savu motociklu potenciālu. Tās veiktspēja ir optimizēta gan sausos, gan slapjos laika apstākļos, nodrošinot uzticamu sniegumu visdažādākajos braukšanas apstākļos. Pirelli ir apvienojis savu plašo pieredzi riepu izstrādē, lai izveidotu Night Dragon – riepu, kas ir gatava saskarties ar jebkādiem izaicinājumiem uz ceļa, sniedzot motociklistiem neaizmirstamu braukšanas pieredzi.

Share